Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
83.90 €

Madhësia

30 ML NUDE MODEL
75 ML NUDE MODEL

Sasia

Apliko

Ashtu si një pikë adrenaline, kjo aromë përmban një akord të veçantë të kafesë së zezë të përdredhur me mandarinë jeshile të shijshme, me lëng dhe fik kremoz. Një pamje e shijshme dhe unike e Eau de Parfum klasik, Black Opium Illicit Green është energjike dhe emocionuese për t'u perdorur.

Brand YVES SAINT LAURENT
Ngjyra NUDE MODEL
Fytyra N/A
Group Id A-026439
Forum