Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
43.50 €

Ngjyra

106N
107C
108.3N
108.5W
108W
109C
110 5W
110N
111N
112.3N
112.5W
112C

Sasia

Apliko

Kjo fondatinë me një mbulim optimal mund të trajtojë të gjitha sfidat për 24 orë. Everlasting është i pasur me ekstrakte pluhuri të nxjerra nga lëngu i bambusë, quinoa, sheqerna nga tërshëra dhe një mikro copëz perimesh që lidh ujin në sipërfaqe, duke parandaluar dehidratimin. Fondacioni mbulon papërsosmëritë, njollat ??e skuqjes ose verës së portës dhe shkrihet në lëkurë falë strukturës së saj super të lehtë.

Brand CLARINS
Ngjyra 106N
Fytyra N/A
Forum