Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
31.70 €

keyword.

103N

Sasia

Apliko

E formuluar posaçërisht për të zgjatur pamjen e grimit të syve tuaj. Ky primer e mban grimin e syve të duket i freskët dhe i gjallë gjatë gjithë ditës. Zgjat veshjen e rimelit tuaj deri në 24 orë! Kjo formulë e re inovative kursen hijet nga rrudha dhe zbehja, ndërsa lejon që nuancat të qëndrojnë të vërteta me ngjyra deri në një ditë të plotë. E rehatshme dhe e lehtë, ajo është e mbushur me vitaminë të pasur antioksiduese E dhe është ideale për të gjitha tonet dhe llojet e lëkurës.

Brand MAC
Ngjyra 103N
Fytyra N/A
Group Id A-027860
Forum