Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
118.90 €

keyword.

02 IVORY

Sasia

Apliko

Krem hidratues ditor kundër plakjes, i pasur me lëndë ushqyese, i formuluar për të rikthyer vitalitetin e lëkurës së pjekur, e lodhur, e brishtë dhe e thatë shumë. Struktura e shkrirjes, jo e yndyrshme, e mbushur me vaj e lë lëkurën të ndihet e lëmuar, e ushqyer dhe e shkëlqyeshme. Zbulimi i bimëve me fuqi ushqyese të Clarins është bima e Gështenjës së Kalit - e njohur për jetëgjatësinë, forcën, rezistencën dhe rilindjen e saj të pabesueshme çdo pranverë. Dy pjesë të fuqishme të bimës - ekstrakti organik i luleve dhe molekula aktive e frutave, escin - ndërmarrin veprime për të ndihmuar në ringjalljen e lëkurës. Së bashku, kjo dyshe ringjallëse siguron ushqim dhe shkëlqim për lëkurën me pamje të shëndetshme.

Brand CLARINS
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum