Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
138.00 €

keyword.

N/A

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Kremi ngritës dhe forcues i pasuruar ka një teksturë të pasur, luksoze që lufton humbjen e elasticitetit, rrudhat dhe njollat e errëta. Lëkura është e hidratuar, e shtrënguar, elastike dhe ka një pamje të ndritshme.

Brand SHISEIDO
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum