Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
262.20 €

keyword.

02 IVORY

Sasia

Apliko

Ky losion me thithje të shpejtë jep lagështi të re për një shkëlqim të ekuilibruar. Lëkura duket natyrshëm e gjallë, e rikthyer në qendrën e saj më të shëndetshme. Miracle Broth ™ - eliksiri legjendar shërues që rrjedh nëpër të gjithë La Mer - mbushë lëkurën me energji ripërtëritëse me burim deti. Ideale për lëkurë të kombinuar.

Brand LA MER
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum