Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
328.70 €

Ngjyra

300 ML NUDE MODEL

Sasia

Apliko

Ky krem ??i pasur trupi menjëherë rehaton dhe rinovon duke ngopur lëkurën me hidratim të thellë dhe të zgjatur. Lëkura e thatë ndihet e zbutur përderisa është e mbështjellë me efektet terapeutike të detit.

Brand LA MER
Ngjyra NUDE MODEL
Fytyra N/A
Group Id A-024363
Forum