Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
4.00 €

Madhësia

453

Sasia

Apliko

Shampon për mbrojtjen e ngjyrës për flokët e ngjyrosur. Përmban një përzierje të pasur me antioksidantë të qumështit të bajames dhe fik. Formula e tij e përparuar pastron dhe ndihmon në zgjatjen e gjallërisë së flokëve të trajtuar me ngjyra, duke i lënë të butë dhe me shkëlqim. Formula e optimizuar e vlerës pH të ulët ndihmon në mbylljen e kutikulës pas ngjyrosjes. Vendoseni në flokë të lagur, masazhojeni butësisht dhe shpërlajeni.

Brand BACK BAR
Ngjyra 453
Fytyra N/A
Forum