Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
4.00 €

Madhësia

453

Sasia

Apliko

Përdorni çdo ditë shampon të butë për të gjitha llojet e flokëve. Përmban tërshërë dhe livando, përbërës natyralë të pasur me proteina dhe yndyrna - me veti qetësuese dhe hidratuese. Formulë e butë me vlerë pH 5.5 për flokët dhe lëkurën e kokës. I lë flokët të pastër dhe të shkëlqyeshëm. Vendoseni në flokë të lagur, masazhojeni butësishtë dhe shpërlajeni.

Brand BACK BAR
Ngjyra 453
Fytyra N/A
Forum