Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
4.00 €

Madhësia

N/A

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Shampon ushqyes për flokë të thatë. Pasuruar me eliksir të çmuar të vajit Argan dhe Hondery. Këta përbërës legjendarë natyralë janë të pasur me Vitaminë E dhe acide yndyrore thelbësore. Formula e saj e pasur me lëndë ushqyese i lë flokët të pastër, të butë dhe të ushqyer. Siguron butësi pa peshuar flokët. Vendoseni në flokë të lagur, masazhoni butësishtë dhe shpërlajeni.

Brand BACK BAR
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-024541
Forum