Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
71.70 €

Madhësia

20 ML

Sasia

Apliko

Me shishen e saj si xhevahir që është sa e çmuar, aq edhe elegante, J'adore eau de parfum Infinissime ofron aplikim arome në lëvizje.Ndërsa perla j'adore rrëshqet sensualisht mbi lëkurë, lulet e J'adore Infinissime lëshohen dhe shpalosen, duke shpërndarë pafundësisht aromën e tyre.

Brand DIOR
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-024858
Forum