Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
37.17 € 53.10 €

Ngjyra

200 ML 350 BISQUE

Sasia

Apliko

GINZA Eau de Parfum lartëson feminitetin në formën e saj më të gjallë dhe të fuqishme. Një buqetë me lule e mprehur nga pylli, ekuilibri perfekt midis forcës dhe feminitetit.

Brand SHISEIDO
Ngjyra 350 BISQUE
Fytyra N/A
Forum