Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
77.30 €

keyword.

75 ML NUDE MODEL

Sasia

Apliko

I pasuruar me ekstrakt të kaktusit, hidratuesi i fytyrës dhe mjekrës Sauvage është formuluar me 96%* përbërës me origjinë natyrale. Hidratuesi Sauvage për fytyrën dhe mjekrën hidraton thellësisht lëkurën dhe zbut qimet e fytyrës në një hap të thjeshtë.

Brand DIOR
Ngjyra NUDE MODEL
Fytyra N/A
Group Id A-026639
Forum