Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
31.70 €

keyword.

100 ML

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Ky multifunksionues i fundit është një vizionar në shkathtësinë e tij: Spërkatja e preferuar e vendosjes që ju e njihni dhe e doni tani vjen me një pompë spërkatës të shkëlqyer që do ta pëlqeni! Përdoreni këtë sukses të miratuar nga artisti në mënyra edhe më inovative për të rritur pigmentet, për të fshirë gabimet e grimit, bazën e pastër, etj. Kjo formulë pa alkool përmban përbërës miqësorë për lëkurën, duke përfshirë vitamina dhe minerale, së bashku me çajin jeshil, kamomilin dhe ekstraktet e trangullit.

Brand MAC
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-032942
Forum