Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
39.90 € 75.20 €

Madhësia

50ML

Sasia

Apliko

Theksoni personalitetin tuaj energjik me Boss Bottled Unlimited, një aromë tërheqëse e krijuar për burra të sigurt dhe me besim në vetvete. Lansuar nga Hugo Boss, kjo aromë aromatike kombinon notat e gjelbërta të hapura që përfshijnë lule vjollcë të ftohtë dhe nenexhik, të përziera në shënime të freskëta agrumesh të ananasit dhe grejpfrutit.

Brand BOSS
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum