Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
39.00 €

keyword.

15 ML NUDE MODEL

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Krijuar nga shkencëtarët, miratuar nga artistët e grimit. Projektuar për të përmirësuar lëkurën menjëherë pas aplikimit por edhe pas një kohe përdorimi. E krijuar në mënyrë perfekte për të përgatitur lëkurën për aplikimin e make-up-it në fytyrë. Formuluar me Pro-4 Power Infusion Matrix për lëkurë të butë dhe rrezatuese të fytyrës. Baza e bozhures japoneze do t'i japë fytyrës butësi dhe shkëlqim si petale. Niacinamidet, ceramidet dhe acidi hialuronik do të sigurojnë që lëkura juaj të ushqehet thellë, të ruajë lagështinë e lëkurës, që poret të jenë më pak të dukshme dhe të përmirësohet struktura e lëkurës. Aplikojeni në lëkurën e pastër të fytyrës. Mund të përdoret vetëm ose pas Hyper Real Serumizer për shkëlqim dhe hidratim shtesë të lëkurës. Mund të përdoret nga të gjitha grupmoshat dhe të gjitha llojet e lëkurës.

Brand MAC
Ngjyra NUDE MODEL
Fytyra N/A
Group Id A-029231
Forum