Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
157.20 €

Madhësia

100 ML
50 ML

Sasia

Apliko

Një intensifikim i aromës origjinale Noir Extreme, Noir Extreme Parfum thith një përqendrim të shtuar të kardamomit pikant, i mbushur me ngrohtësinë e xhenxhefilit Shimoga dhe sensualitetin e pasur të fasules tonka dhe guaiacwood.

Brand TOM FORD
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-029364
Forum