Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
74.60 €

keyword.

02 MEDIUM
01 LIGHT

Sasia

Apliko

Pluhuri i butë dhe pa vaj i jep fytyrës, shpatullave dhe dekoltesë një pamje joshëse bronzi. Kompleksi unik i kontrollit të vajit e mban lëkurën pa shkëlqim dhe komode.

Brand ESTEE LAUDER
Ngjyra 01 LIGHT
Fytyra N/A
Group Id A-029371
Forum