Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
69.60 €

keyword.

50 ML NUDE MODEL

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Përqafoni natën me setin e parë të fjetjes Biotherm, për rimbushje të lagështisë së thellë dhe hidratim intensiv të lëkurës brenda natës.Zbuloni përvojën përfundimtare të relaksimit gjatë natës për të rimbushur nivelet e lagështisë ndërsa flini. Formula portretizuese e lagështisë së Aquasource kapet brenda një strukture ultra të pasur, të lënë të maskës. Zgjohuni me lëkurë të rimbushur thellë me ujë, e lëmuar dhe e zbutur.Natë pas nate, lëkura transformohet, linjat e dehidratimit barazohen, çehrja duket më e freskët, lëkura është e mbushur me ujë .

Brand BIOTHERM
Ngjyra NUDE MODEL
Fytyra N/A
Group Id A-003006
Forum