Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
30.40 €

Ngjyra

055

Sasia

Apliko

Biotherm Homme është një aksesor thelbësor i përditshëm në luftën kundër djersitjes.rregullon djersitjen dhe lagështinë e lëkurëssiguron një mbrojtje afatgjatë parandalon acarimin dhe qetëson lëkurën produkti është zhvilluar posaçërisht për nevojat e lëkurës së burrave

Brand BIOTHERM
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Group Id A-003027
Forum