Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
29.30 €

Ngjyra

SAND 1W2

Sasia

Apliko

Biotherm homme avancon mbrojtjen e tij deodorante me NEW Protect-Technology të zgjuar për performancën e zgjatur të deodorantit deri në 48-orë, të freskët dhe të thatë, ndaj djersitjes, ai qëndron i thatë çdo gjë që ditën vendoset.

Brand BIOTHERM
Ngjyra SAND 1W2
Fytyra N/A
Group Id A-003033
Forum