Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
32.60 €

Ngjyra

055

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Déodorant Stick për burra do të ofrojë ndjenjë të freskët dhe të pastër. Rregullon djersitjen dhe lufton kundër baktereve që shkaktojnë erë. Lëkura është e butë dhe e mbrojtur. Déodorant Stick i Biotherm Homme Day Controll është jo me vaj ose ngjitës dhe rrëshqet lehtë.Eshte pa alkool.

Brand BIOTHERM
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Group Id A-003034
Forum