Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
66.50 €

keyword.

02 IVORY

Sasia

Apliko

Si zona më e hollë e lëkurës në fytyrë, zona e syve, thjesht nuk gënjen. Pak gjëra zbulojnë aq shumë për një burrë dhe stilin e jetës së tij sa pamja e syve të tij.Biotherm Homme, udhëheqës botëror në kujdesin premium të lëkurës për burra, synon shenjat e plakjes në zonën përparësore të syve me NEW Force Supreme Eye Architect Serum për të ngritur njëkohësisht rrudhat, për të zvogëluar rrathët e errët dhe për të shfryrë sytë e fryrë.Kjo formulë e afërt me lëkurën e shpërndarë në një strukturë serumi depërtuese të thellë, të zhytur shpejt, kombinon 3 përbërës aktivë, ekstraktin e Algave Blu, Pro-Xylane ™ dhe Life Plankton ™, me vetitë e rishfaqjes dhe ripërtëritjes.

Brand BIOTHERM
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Group Id A-003041
Forum