Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
19.95 € 28.50 €

keyword.

055

Sasia

Apliko

Toneri Biosource ju ndihmon të pastroni, harmonizoni dhe rifreskoni lëkurën tuaj. ajo heq lëkurën e papastërtisë dhe yndyrnave hidraton dhe ushqen lëkurënmbron lëkurën nga ndikimet e dëmshme të jashtme lë lëkurën të butë, të freskët dhe rrezatues

Brand BIOTHERM
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum