Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
84.10 €

keyword.

N/A

Sasia

Apliko

Një serum me 96% përbërës natyralë që trajton në mënyrë efektive dhe të dukshme të gjitha shenjat e plakjes: zbut rrudhat, zvogëlon ënjtjet dhe rrathët e zinj dhe forcon lëkurën rreth syve.Seti permban: 20ml Double Serum 3ml SOS Lashes Serum Mascara 3ml Wonder Perfect Mascara 4D

Brand CLARINS
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-031215
Forum