Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
77.80 €

keyword.

N/A

Sasia

Apliko

Kremi i ri i ditës Multi-Active SPF20 ndihmon në parandalimin dhe korrigjimin e dukshëm të shfaqjes së rrudhave.. Ekstrakti i ri minimizon ndikimin e stresit të përditshëm për të ndihmuar në mbajtjen e lëkurës të lëmuar dhe rrezatuese.Seti permban: 50ml Multi-Active Jour,15ml Baume Beauté Eclair (Beauty Flash Balm), 15ml Multi-Active Nuit.

Brand CLARINS
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-031216
Forum