Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
34.40 €

Ngjyra

N/A

Sasia

Apliko

Seti i bazës së fytyrës Real Techniques përfshin 4 furça grimi të kuruar, shumëpërdorimëshe për t'ju ndihmuar të kapni, përzieni dhe zbutni bazën tuaj me lehtësi. Ky set ka gjithçka që ju nevojitet për të krijuar një bazë të qetë që do të zgjasë. Furçat Real Techniques Face Base Set funksionojnë më së miri me produktet kremoze, por ato janë të gjitha shumëfunksionale, kështu që ato janë të destinuara për t'u përdorur edhe me pluhurat dhe lëngjet. Ato janë bërë gjithashtu me ferrulat e zgjatur prej alumini dhe qime sintetike 100% pa egërsi, vegane, UltraPlush.

Brand REAL TECHNICUE
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-032453
Forum