Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
166.20 €

keyword.

50 ML

Sasia

Apliko

Krem për terheqje te fytyrës që sfidon moshën, që synon nevojat e lëkurës së pjekur.Për një pamje të ngritur, të skalitur dhe të ridensifikuar që në javën e parë.

Brand SHISEIDO
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-032636
Forum