Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
379.60 €

Madhësia

50 ML

Sasia

Apliko

Varësues nga natyra, magjepsës nga dizajni, një ndërthurje magjepsëse e notave të thella dhe të ndritshme të vaniljes yll në SEX VANILLA. Një përvojë e paharrueshme, VANILLA SEX është një ikonë e kënaqësisë sensuale që nuk është aspak e pafajshme.

Brand TOM FORD
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-032957
Forum