Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
37.90 €

Ngjyra

BEIGE
NEUTRAL

Sasia

Apliko

Për thithje të shkëlqimit, formula pa vaj. E shkëlqyer për lëkurën e yndyrshme. Lëkura mbetet e freskët.

Brand CLINIQUE
Ngjyra BEIGE
Fytyra N/A
Forum