Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
43.80 €

keyword.

200 ML NUDE MODEL

Sasia

Apliko

Shpejt, me butësi largon grimin, madje edhe formulat e papërshkueshëm nga uji. E lë lëkurën të butë dhe të lëmuar pa mbetje vaji.

Brand ESTEE LAUDER
Ngjyra NUDE MODEL
Fytyra N/A
Group Id A-003661
Forum