Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
42.00 €

keyword.

SABLE

Sasia

Apliko

Ky primer mat i domosdoshëm krijon një kanavacë të lëmuar të mëndafshtë për aplikimin e grimit duke kontrolluar vajin dhe duke reduktuar shkëlqimin për një pamje të shëndetshme.

Brand ESTEE LAUDER
Ngjyra SABLE
Fytyra N/A
Group Id A-003997
Forum