Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
88.70 €

keyword.

50 ML

Sasia

Apliko

Krem Anti-Stres Hydra Zen zbut lëkurën me krem hidratues ditor, duke ushqyer lëkurën nga ndikimet e jashtme; siç janë era dhe ajri i kondicionuar që mund të ndikojnë në lëkurë dhe të shkaktojnë dehidrim.I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe të ndjeshme.Me një kompleks bimore ekskluzive të pasuruar me Rose de France, Mu Dan Pi: Paeonia Suffruticosa dhe ekstrakte të Moringa, Krem Anti-Stres Hydra Zen është krijuar për të zbutur dhe hidratuar lëkurën.

Brand LANCOME
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-006732
Forum