Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
60.90 €

Ngjyra

01
02
03
035
04
045
05
055
30 ML 010
006
010.
026
047

Sasia

Apliko

Pudra e lenget Teint Idole Ultra Wear me I shituri tani është në dispozicion me shume nuanca, duke e bërë më të lehtë se kurrë për të gjetur ndeshjen tuaj të përsosur në hije. Kjo puder e lëngët siguron mbulim të plotë , duke e lënë lëkurën të ndjehet rehat gjatë gjithë ditës. Me fuqi të madhe qëndrimi, fondacioni ynë 24-orësh ju lejon të dilni dhe te dukeni dhe te ndiheni mire. Teint Idole Ultra Wear është transferimi I lire duke ju dhënë besim të vazhdoni me ditën tuaj dhe të maksimalizoni fuqinë tuaj.

Brand LANCOME
Ngjyra 01
Fytyra N/A
Forum