Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
20.45 € 40.90 €

Ngjyra

70
19
50
51
52
59
01
04
07
09
10
73
74
13
82
84
999

Sasia

Apliko

Rouge Pur Couture është një buzëkuq me pigment të lartë me përfundime saten dhe mat.

Brand YVES SAINT LAURENT
Ngjyra 19
Fytyra N/A
Forum