Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
43.61 € 62.30 €

Madhësia

100ML 055
30ML
50ML 055

Sasia

Apliko

E guximshme dhe pikante, Euphoria for Men kombinon pikën e shiut dhe limonin e gjlbert të ftohtë me shënime xhenxhefili dhe speci. Borziloku i zi i ftohur ekuilibron ekuilibrin e ngrohtë brazilian.Një aromë e pasur, seksi që kap mashkullin moderne.

Brand CALVIN KLEIN
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum