Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
235.00 €

Madhësia

100ML 350 BISQUE
50ML 350 BISQUE

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Frymëzuar nga kaosi dhe çrregullimi, kjo aromë pikante dhe druri maskon një moment harmonie në zemër.

Brand AMOUAGE
Ngjyra 350 BISQUE
Fytyra N/A
Forum