Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
69.60 €

Madhësia

30ML 055

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Afrohuni më shumë për të provuar fuqinë e BOSS The Scent Intense for Her, parfum joshës për Gratë.Pjeshke dhe mjalte dhe tërheqëse. Osmanthus ( ulliri I embel aromatik)me Kakao të errët dhe Vanilje për të zbuluar bukurinë sensuale të aromës.

Brand BOSS
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum