Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
56.75 € 113.50 €

Madhësia

50ML NUDE MODEL
30ML NUDE MODEL
100ML NUDE MODEL

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

BOSS Scent for Her Eau de Toilette është një interpretim më i lehtë i Eau de Parfum-it origjinal. Piper roze rrezatues dhe Mandarina e Gjelbër bashkohen me lule të ndritshme Portokalli për të krijuar një kontrast joshës me bazën sensuale të Kakaos.

Brand BOSS
Ngjyra NUDE MODEL
Fytyra N/A
Group Id A-013871
Forum