Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
38.10 €

keyword.

150 ML 055

Sasia

Apliko

Një pastrues i avancuar me një përzierje të fuqishme prej tre lloje qymyrësh druri për të detoksifikuar lëkurën duke hequr mbeturinat e bllokimit të poreve, vajin e tepërt dhe grimin e fytyrës.Formuluar me aktivë të fuqishëm për lëkurë super të pastër, ky pastrues kremoz duhet të shndërrohet në një shkumë luksoze për të larguar papastërtitë dhe mbeturinat e bllokimit të poreve.

Brand GLAM GLOW
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Group Id A-016460
Forum