Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
63.90 €

keyword.

125 ML 055

Sasia

Apliko

E bërë me një përzierje të çmuar të vajrave pastrues dhe ekstrakte të trendafilave, trendafilave Lancome dhe trendafilave Centifolia dhe Damascena.Një xhel mendjemprehtë që shndërrohet në një vaj të mëndafshtë, kjo formulë ushqyese ndihmon për të eleminuar butësisht grim-in. Barshtë ruajtur pengesa e lagështirës së lëkurës.Si aplikohet:Aplikoni një sasi mbi lëkurë .Masazhoni butësisht në lëvizje rrethore derisa të shkrihet .Shtoni ujë dhe masazhoni përsëri për të krijuar një lëng si qumësht.Në në fund, pastrojeni lekuren tërësisht.

Brand LANCOME
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum