Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
19.75 € 39.50 €

Ngjyra

055
90
110
215
220
260
320
360

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Mbulues me ultra- pigmente, mbulim të plotë, Teint Idole Camouflage Concealer maskon papërsosmëritë Për cilin lloj lëkure është i mirë Lancôme Teint Idole Camouflage Concealer? Per te gjitha llojet e lekuraveMbuluesi mbulon dhe fsheh te gjatha papërsosmëritë e ditës me mbulim të plotë. Testuar nën kontrollin dermatologjik

Brand LANCOME
Ngjyra 360
Fytyra N/A
Forum