Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
39.40 €

Ngjyra

40 ML VERY LIGHT
40 ML NUDE MODEL
40 ML LIGHT

Sasia

Apliko

Përbërësit e fuqishëm hidratues, duke përfshirë acidin hialuronik dhe ujin e aktivizuar të aloes, e mbajnë lëkurën të ngopur për 12 orë. Një nuancë e pastër perfeksionon dhe mbulon një gamë të gjerë të toneve të lëkurës. Formula rezistente ndaj djersës dhe lagështisë e lë lëkurën me një përfundim të freskët dhe natyral gjatë gjithë ditës. Pa vaj.

Brand CLINIQUE
Ngjyra VERY LIGHT
Fytyra N/A
Group Id A-018956
Forum