Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
11.70 €

Madhësia

02 IVORY

Sasia

Apliko

Mbajtje/qëndrueshmëri EKSTREME dhe shkëlqim intensiv, ju jep flokëve kontroll dhe volum. Përbërësit natyralë: Vaj argan.

Brand 3DELUXE
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum