Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
11.62 € 16.60 €

Madhësia

1000 ML

Sasia

Apliko

AMTHEYSTE Silver Shampon për ndriçimin e nuancave bjonde të lehta dhe dhënien e nuancave argjend.I neutralizon nuancat e verdha dhe ngjyrë portokalli të padëshirueshme dhe I jep flokut bjond tonalitetin e dëshiruar. Specifikime : Aplikimi : Në flokë të lagur me masazhim ,shpërlahet. 1000 ml

Brand AMETHYSTE
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum