Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
9.40 €

Madhësia

250 ML 02 IVORY

Sasia

Apliko

AMTHEYSTE Hydrate Shampoo - Prekje kashmiri ! Shampon hidratues, I përshtatshëm për flokë të thata dhe të ndjeshme. APLIKIMI: Në flokë të lagur me masazhim, shpërlahet. 250 ml

Brand AMETHYSTE
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum