Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
101.30 €

Madhësia

453

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Ky set dhuratë nga Giorgio Armani përmban një Sì Eau de Parfum 50ml, një miniaturë Sì Eau de Parfum 7ml dhe locion të parfumuar për trupin 75ml. Dhurata perfekte për një grua të sofistikuar dhe karizmatike.

Brand ARMANI
Ngjyra 453
Fytyra N/A
Forum