Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
9.40 €

Madhësia

250 ML 453

Sasia

Apliko

Shamponi pastrues Amethyste është një shampon i shkëlqyeshëm për lëkurën e ndjeshme të kokës dhe për trajtimin e copëzave e kokës (zbokth).Ky shampon siguron që lëkura e kokës të ketë një vlerë të mirë PH, në mënyrë që të irritohet më pak.

Brand AMETHYSTE
Ngjyra 453
Fytyra N/A
Forum