Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 1
8.10 €

Madhësia

250 ML 02 IVORY

Sasia

Apliko

AMTHEYSTE Silver Shampon për ndriçimin e nuancave bjonde të lehta dhe dhënien e nuancave argjend.I neutralizon nuancat e verdha dhe ngjyrë portokalli të padëshirueshme dhe I jep flokut bjond tonalitetin e dëshiruar. Specifikime : Aplikimi : Në flokë të lagur me masazhim ,shpërlahet. 250ml

Brand AMETHYSTE
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum