Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
9.60 €

Madhësia

500 ML 453

Sasia

Apliko

Një mjet i shkëlqyeshëm për theksimin e linjave dhe vëllimit. Falë veprimit të ekuilibruar të përbërësve, rregullon modelin e flokëve, duke i dhënë shkëlqim flokëve dhe një aromë të këndshme të ëmbël, duke e lënë atë të butë. Mban flokët në formë për një kohë të gjatë, thahen shpejt dhe nuk i rëndojnë flokët.

Brand HD LIFE STYLE
Ngjyra 453
Fytyra N/A
Forum